Zaawansowana obróbka emalii

Nasz park maszynowy pozwala nam na wykonywanie różnego rodzaju operacji, tj.: wykrawania, rozpęczania, ciągnienia, ciągnienia z przewijaniem, okrawania, oginania, wyoblania wytłoczek itp.

Stosowane przez nas procesy technologiczne obejmują produkcję wytłoczek o różnych średnicach i kształtach. Metodą tłoczenia, wyoblania lub rozpiętrzania wykonujemy wyroby o powierzchniach stożkowych, bocznych wklęsło-wypukłych, owalnych, prostokątnych, kwadratowych itp. Oferujemy sprzedaż krążków o różnej średnicy.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jako Olkuskie Wyroby Emaliowane zajmujemy się produkcją garnków i naczyń z emalii od początku do końca. Czuwamy nad każdym etapem produkcji, bo wiemy, że na końcowy efekt ma wpływ bardzo wiele zmiennych. Nasze produkty są wykonywane przy pomocy tradycyjnych, sprawdzonych przez wiele pokoleń rzemieślników metod. Przykładamy ogromną wagę zarówno do funkcjonalności, jak i wyglądu naszych produktów, aby mogły cieszyć oko nie tylko na kuchennej szafce, ale także na stole.

Cenimy doświadczenie i klasyczne metody, jednak nieustannie staramy się ulepszać nasze receptury i sposób wyrabiania naczyń. Rzemiosło powinno iść w parze z doświadczeniem, ale również z otwartością na zmiany. Jako marka obecna na polskim rynku od wielu lat doskonale to rozumiemy.