Wyroby emaliowane
tworzone z pasją

Emaliowane garnki i naczynia mają coś, czego nie są w stanie zaoferować nowoczesne wyroby wykonywane przy pomocy maszyn i zaawansowanej technologii – mają duszę i unikalny charakter. Wszystko dlatego, że za produkcją każdego garnka, imbryku czy kubka stoi konkretny człowiek. Wierzymy, że nawet najdoskonalsza technologia i najbardziej innowacyjne metody nie są w stanie zastąpić ludzkiego doświadczenia i pasji, którą nasi pracownicy wkładają każdego dnia w swoją pracę.

Naczynia, które będą
towarzyszyć Ci wszędzie

Wyroby emaliowane są piękne i niezwykle wszechstronne. Przede wszystkim są jednak niezawodne i praktyczne – bo w gotowaniu nie ma miejsca na chodzenie na skróty. Jedzenie, aby smakowało, musi być tworzone z zaangażowaniem i pasją. Emaliowane garnki to obowiązkowe wyposażenie każdego wymagającego szefa kuchni. Garnki z emalii są wytrzymałe, trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie wysokiej temperatury, nadają się na każdy typ kuchenki i do piekarnika, a po wszystkim można je łatwo i szybko umyć w zmywarce.

Poznaj naszą całą ofertę

Oferujemy kompleksowe wyposażenie zarówno amatorskiej, jak i profesjonalnej kuchni. Emaliowane Wyroby Olkuskie to wysokiej jakości garnki, piękne miski, sosjerki, imbryki, a także talerze, tace. W naszej ofercie można znaleźć nawet emaliowaną mydelniczkę czy pojemnik na chrupiący, świeżo upieczony chleb!