Profesjonalne odtłuszczanie wyrobów emaliowanych

Odtłuszczanie to nic innego jak usuwanie warstwy wierzchniej stali z różnego rodzaju zanieczyszczeń (tlenków, ciał obcych itd.). Jest to niezwykle ważny etap wielu procesów przemysłowych, pozwalający na uzyskanie czystej i gładkiej powierzchni wyrobów emaliowanych.

Tak przygotowane naczynia mogą być z powodzeniem wykorzystywane w rozmaitych dalszych procesach technologicznych, w tym związanych z wyrobem naczyń przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Dlaczego warto nas wybrać?

Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży. Jako Olkuskie Wyroby Emaliowane oferujemy szeroki zakres usług metaloplastycznych. Naszą specjalnością są emaliowane garnki i naczynia, które tworzymy od początku do końca.

Samodzielnie mieszamy składniki mineralne potrzebne do stworzenia emalii i samodzielnie wypalamy nasze garnki w piecach w bardzo wysokiej temperaturze na poziomie nawet 800–900 stopni Celsjusza! W naszym zakładzie stosujemy podstawowe metody aplikacji emalii, czyli powlekanie natryskowe i manualne. Nasze produkty to rękodzielnictwo, garnki są ręcznie malowane i zdobione, dodatkowo możemy się pochwalić największą wśród konkurencji ilością dostępnych kolorów i odcieni.